Pečlivě vybírejte svého dodavatele!

Pořízení FVE pro svou nemovitost svěřujeme do rukou dodavatelů těchto řešení. Bohužel s prudkým nárůstem zájmu o FVE dochází na českém trhu k situacím, kdy dodavatelé nejsou schopni dostát svým závazkům. Nejde jen o natahování termínu plnění či připojení do distribuční sítě či špatná kvalita provedené instalace, avšak objevují se i případy, kdy se hovoří o možném ukončení podnikání ze strany realizačních společností.

Aktuálně se jedná minimálně o tři společnosti působící na území ČR. U jedné ze společností se dokonce objevují informace o převodu majetku jednatelů společnosti, kteří zatím potvrzují ochotu dostát svým závazkům a volají po vstupu investora. Problémy se Vám však nemusí vyhnout ani u společností realizujících instalace např. pro největší hráče na trhu, kde s odvoláním na vyšší moc může dojít ke zpoždění až v řádu vyšších jednotek měsíců. Nekalé praktiky vybraných dodavatelů byly prezentovány např. v pořadu Černé ovce.

Proto je nutné pečlivě volit dodavatele pro Vaši investici do fotovoltaické elektrárny, informovat se na reference a projít si podrobně smlouvu. Případně si můžete nechat poradit od týmu Srovnejsolar.cz.

Naše adresa

Srovnejsolar.cz s.r.o.
Hrdinů 750, Uničov
IČO: 17991455

info@srovnejsolar.cz

Menu

Všechna práva vyhrazena Srovnejsolar..cz