O nás

Vítejte ve vašem nejdůvěryhodnějším průvodci světem solárních elektráren

Proč jsme tu?

Chápeme, že pro vás jako spotřebitele může být svět solárních technologií složitý a matoucí. Proto jsme zde my, abychom vám pomohli vyznat se v něm. Jsme tu, abychom se postarali o všechny technické a administrativní detaily a pomohli vám najít to nejlepší řešení, které vyhovuje vašim potřebám a možnostem.

Naše mise

Hlavní misí srovnejsolar.cz je zjednodušit proces výběru dodavatele fotovoltaických elektráren. Chápeme, že tato investice může být závazek na příštích 15 až 20 let, a proto je naším cílem poskytnout vám veškeré informace, které potřebujete k učinění informovaného rozhodnutí.

Co děláme?

V prvé řadě se snažíme oddělit spolehlivé a poctivé dodavatele, od těch druhých. Proto děláme posouzení jejich kapitálové síly, sledujeme změny v majetkových podílech, změny jednatelů a sbíráme zpětné vazby od zákazníků.

Základní služba srovnání je zdarma, ale pokud hledáte ještě hlubší posouzení navrhovaných smluv od dodavatelů a technologií, které nabízejí, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme v rámci nabízených prémiových služeb.

Kdo jsme

Jsme startup, který vzešel z Green Light Akcelerátoru, a jsme hrdí na to, že jsme tu, abychom vám pomohli zorientovat se v komplexním světě solárních technologií.

Náš tým vede dvojice vizionářů, konkrétně Jan Gumala a Lukáš Zavadil. Jejich vášeň pro obnovitelnou energii a touha pomoci lidem učinit nejlepší možnou volbu pro jejich energetické potřeby jsou jádrem toho, co děláme.

Naše hodnoty

U nás na srovnejsolar.cz si vážíme transparentnosti a důvěryhodnosti. Jsme hrdí na to, že vám poskytneme jasné a přesné informace, které potřebujete k tomu, abyste mohli investovat do své budoucnosti se solární energií s plnou důvěrou. Přidejte se k nám a objevte, jak snadné a přínosné může být investování do solární energie. Těšíme se na spolupráci s vámi na cestě k světlejší budoucnosti.

Potřebujete pomoci s výběrem dodavatele?

Naše adresa

Srovnejsolar.cz s.r.o.
Hrdinů 750, Uničov
IČO: 17991455

info@srovnejsolar.cz

Menu

Všechna práva vyhrazena Srovnejsolar..cz